Kto sme?Autosklo ALFA Humenné

01. 01. 2005

Dátum vzniku spoločnosti

4,976

Vymenených autoskiel

8

Zmluvných poisťovní

9,387

Spokojných zákazníkov

 
image

Naša spoločnosť

pôsobí v sektore už viac ako 10 rokov. Špecializujeme sa na výmeny a opravy čelných skiel, svojim klientom ponúkame komplexný a kvalitný servis v oblasti autoskla.

Samozrejmosťou

je vybavovanie poistných udalostí priamo v našich priestoroch. Ako dlhoročný, uznávaný zmluvný partner poisťovní ponúkame nielen obhliadky poškodených autoskiel, ale aj nahlasovanie poistných udalostí a platby formou krycieho listu.

 

Zameranie našej činnosti

Výmeny, resp. opravy autoskiel a poradenstvo v danom obore ponúkame v profesionálne vybavenom a špecializovanom servise. Kvalitu našich služieb podčiarkujú nielen značkové autosklá, ktoré používame, ale aj špičkové profesionálne komponenty, príslušenstvo a pravidelné školenia v oblasti noviniek a inovácií pri prácach s autosklami.

Pri výmenách autoskiel pracujeme len so sklami popredných a uznávaných svetových výrobcov:

logo small pilkington logo small agc logo small SaintGobainGlass logo small guardian

Čelné sklo na Vašom aute vieme zachrániť opravou na počkanie s doživotnou zárukou, čím sa vyhnete výmene, pokiaľ to druh poškodenia z hľadiska Vašej bezpečnosti umožňuje.

Opravy autoskiel vykonávame namodernejšími metódami, prostredníctvom transparentnej živice, ktorá vytvrdzuje pôsobením UV žiarenia.

Naša ponuka

  • Výmeny autoskiel +

    Naša spoločnosť pôsobí v sektore už viac ako 10 rokov. Špecializujeme sa na výmeny a opravy čelných skiel, našim klientom Čítať ďalej
  • 1
Onlain free bet offers here.